Hírek
2019. Július 26. 14:54, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűzzsonglőrök és vízi show a Strandok éjszakáján

Tűzzsonglőrök és vízi show is várja a közönséget a pénteki Strandok éjszakáján, amelyhez idén 42 fürdő csatlakozott - mondta a Magyar Fürdőszövetség főtitkára a rendezvény napján az M1 csatornán.
Balogh Zoltán hozzátette, hogy a fürdők általában éjfélig tartanak nyitva, de van, ahol akár hajnal fél négyig is várják az érdeklődőket.
Felidézte, hogy a Strandok éjszakáját 2010-ben szervezték meg először a magyar fürdők és fürdőkultúra népszerűsítésére.
Az eseményen változatos zenei programokkal, élő koncertekkel, sztárvendégekkel, DJ-kel várják a fürdőzőket. A zenei programok mellett tematikus szaunaprogramok, csúszdaverseny, aerobic és egyéb sportprogramok, habparty és lézershow szórakoztatja a közönséget.
A programokról a www.furdoszovetseg.hu oldalon lehet részletesen tájékozódni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.