Hírek
2019. December 04. 13:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Újabb fejlesztések várhatóak a postánál
Újabb fejlesztések várhatók a Magyar Postánál - mondta a szervezet szóvivője szerdán az M1-en.
Panulin Ildikó elmondta, várhatóan vidéken is lesz automata csomagszortírozó gépük, ahogy a fővárosban, és bizonyos IT-fejlesztéseket is bevezetnek.
Példaként elmondta, hogy a kézbesítők már rendelkeznek olyan eszközökkel, amelyek segítenek a címek pontos meghatározásában, és egyszerűsítik az adminisztrációt.
Elmondta azt is, a karácsonyi csúcsszezon már elkezdődött, jelentősen megnőtt a forgalmuk októbertől. Felhívta a figyelmet, hogy érdemes követni a posta honlapját, ahol a rendelésre, illetve a csomagok kiszállítására vonatkozó fontos információkat lehet megtalálni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt
2026. Július 18. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: végre előrelépés történt Rákosrendezőn
2026. Július 18. 08:07, szombat | Belföld
Magyar Péter: eltöröl öt adónemet a kormány
Öt adónemet teljesen eltöröl a kormány - jelentette be a miniszterelnök Facebook-oldalán péntek délután.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
