Hírek
2024. Április 24. 14:30, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt
A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.
A klubhonlap szerdai beszámolója szerint a trénerrel együtt segítői közül Dmitro Parhomenko és Petar Milcanovic is távozik, ugyanakkor a szakmai stáb tagja marad Lipták Zoltán másodedző mellett Sebők Zsolt kapusedző, Márkus Gábor videóelemző, illetve Kertész Áron erőnléti edző is.
A korábban Diósgyőrön dolgozó Kuznyecovot február végén nevezték ki a győriek, a tréner akkor a spanyol Antonio Munozt váltotta. Kuznyecov nyolc mérkőzésen irányította az ETO-t, amellyel négy győzelem mellett négy vereség volt a mérlege.
A győriek a legutóbbi két fordulóban kikaptak az NB II-ben, így hárompontos hátránnyal követik a még feljutó helyen álló Vasast. A szezonból még öt forduló van hátra.
Fotó: ETO.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 23. 07:16, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Pontot szerzett a Kisvárda otthon a Ferencvárossal szemben
A Kisvárda hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Ferencvárossal a labdarúgó Fizz Liga 27. fordulójának vasárnap esti zárásán.
2026. Március 22. 15:06, vasárnap | Sport
Gidai Máté és az Autósport!
Beszélgetés Gidai Máté autóversenyzővel, a húsvéti Rallycross Fesztivál előtt.
2026. Március 20. 10:00, péntek | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai Dominik: a PSG ellen is bármire képesek lehetünk
2026. Március 19. 10:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai góllal járult hozzá a Liverpool továbbjutásához
Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal a kezdőcsapatban a Liverpool FC hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Galatasarayt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai visszavágóján, ezzel továbbjutott.
