Hírek
2013. Június 22. 21:50, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Vihar - Dió nagyságú jég esett Szombathelyen és környékén
Dió méretű jég esett szombaton, nem sokkal este hét óra előtt Szombathelyen és környékén.
A vihar hirtelen jött és csupán 10-15 percig tartott, de valószínűleg károkat is okozott autókban, veteményekben, volt ahol a házak redőnyét is leszaggatta a jég.
A Vas Megyei Katasztrófavédelemhez eddig csak kevés bejelentés érkezett, egy villanyvezetékre esett gallyat kellett eltávolítaniuk - értesült a jégverés után néhány perccel az MTI tudósítója.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
