Hírek
2013. November 12. 12:52, kedd |
Belföld
Forrás: technika.us
Vodafone Smart 4G - A Smart-család első 4G/LTE-képes tagja
A Vodafone első 4G/LTE támogatással bíró saját márkás Anrdoidos okostelefonja mutatkozott be a minap: a készülék a Vodafone Smart 4G nevet kapta.
A kínai Coolpad gyárából került ki a Vodafone első 4G/LTE-képes okostelefonja, a Vodafone Smart 4G. A 4.5 colos IPS érintőkijelző felbontása 960 x 540 pixel, míg a hátsó LED-vakus kameráé 8 megapixel. A telefonon Android 4.2 Jelly Bean operációs rendszer fut, belsejében pedig kétmagos, 1.2GHz-es Qualcomm Snapdragon S4 Plus (MSM8930) processzor, 1GB RAM és 8GB memória kapott helyet, de a tárolóhely microSD kártyával bővíthető. A vezeték nélküli kapcsolatok listájára a 4G/LTE-n kívül feliratkozott a Wi-Fi, a Bluetooth 4.0 és az NFC is. Mindez persze mit sem érne, ha nem lenne egy akkumulátor, mely az energiát biztosítja: jelen esetben ez 1.880mAh teljesítményű. A 134 x 67.1 x 10.25 mm-es méretekkel rendelkező Vodafone Smart 4G okostelefon súlya 153 gramm. A készüléket Spanyolországban - hűségnyilatkozat megkötése mellett - a szolgáltató ingyen kínálja, a hírek szerint pedig a kártyafüggetlen változat 200 euróba (kb. 60 ezer forintba) fog kerülni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
