Hírek
2023. Szeptember 13. 07:26, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Willi Orban megsérült, 10 hétig nem játszhat

Térdsérülés miatt hetekre kidőlt Willi Orbán, az RB Leipzig magyar válogatott labdarúgója.
A harmincéves védő a nemzeti csapat csehek elleni, 1-1-es döntetlennel zárult vasárnapi felkészülési találkozóján egy órát töltött a pályán. Amint a Bundesliga-klub honlapja rámutatott, a hétfőn Lipcsében elvégzett vizsgálatok alapján a jobb térdének sérülése olyan súlyos, hogy Orbán hetekig nem lesz bevethető.
A klub közösségi oldalán később megjelent, hogy a hátvédnek mintegy tíz hetet kell kihagynia. Mindez azt jelenti, hogy a szerbek elleni hazai és a litvánokkal szembeni idegenbeli Európa-bajnoki selejtezőn (október 14-én és 17-én) nem szerepelhet, és valószínűleg Bulgáriában, majd hazai pályán Montenegró ellen (november 16-án és 19-én) sem léphet pályára.
Az RB Leipzig honlapja kiemelte: Orbán az együttes mind a négy idei tétmérkőzését végigjátszotta, tagja volt az augusztusi Szuperkupa-találkozón a Bayern Münchent legyőző csapatnak is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 22. 07:30, kedd | Sport
Vizes vb - Az olimpiai bajnok kiütésével döntőben a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott lehengerlő játékkal 15-9-re legyőzte az olimpiai bajnok spanyol csapatot a szingapúri világbajnokság hétfői elődöntőjében.
2025. Július 21. 07:53, hétfő | Sport
Vizes vb - A címvédő horvátokat kiütve elődöntős a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott 18-12-re legyőzte a címvédő horvát csapatot a szingapúri világbajnokság vasárnapi negyeddöntőjében.
2025. Július 19. 07:48, szombat | Sport
Vizes vb - Betlehem Dávid ezüstérmes a nyíltvízi úszók kieséses sprintversenyében
Betlehem Dávid ezüstérmet nyert a nyíltvízi úszók szombati 3 km-es kieséses sprintversenyében a szingapúri világbajnokságon.
2025. Július 18. 07:49, péntek | Sport
Kl-selejtező - A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele
A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában