Városlista
2026. április 19, vasárnap - Emma

Hírek

2019. Október 24. 16:02, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Zsarolással akart még több ingyen szexet egy pécsi férfi

Zsarolással akart még több ingyen szexet egy pécsi férfi

Szexuális kényszerítés miatt emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki fényképekkel zsarolt egy társkereső oldalon megismert nőt - közölte a Baranya megyei főügyész csütörtökön az MTI-vel.

Varga-Koritár György azt írta, a fiatal nő egy olyan országos társkereső oldalon került kapcsolatba a vádlottal, amelynek segítségével a férfiak anyagi támogatást biztosíthatnak fiatal lányoknak. A férfi kilátásba helyezte, hogy anyagilag támogatná őt szexuális aktus fejében, a nő pedig előzetes üzenetváltásaik során szexuális jellegű fényképeket küldött neki.

Néhány nap múlva Pécsen találkoztak, ahol szexuális kapcsolat is létrejött közöttük, a férfi azonban az ígért pénzt nem fizette ki a nőnek, aki ezek után megszakította vele a kapcsolatot.

A férfi kilátásba helyezte, hogy ha további szexuális kapcsolat nem lesz közöttük, akkor a nála lévő fényképeket elküldi a sértett családjának, iskolájának. Mindemellett azzal is zsarolta a nőt, hogy a róla készült videókat feltölti egy pornográf jellegű videómegosztóra.

A nő ezután feljelentést tett.

Címkék: pécs, szex, zsarolás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!

Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.

2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld

Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció

2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld

Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel

Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.

2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld

A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték