Városlista
2026. április 19, vasárnap - Emma

Hírek

2013. Április 16. 10:44, kedd | Belföld
Forrás: technika.us

ZTE Director: megfizethető Androidos okostelefon

ZTE Director: megfizethető Androidos okostelefon

Az amerikai US Cellular szolgáltató kínálatában néhány napja egy igen kedvező árú, belépő szintű okostelefon tűnt fel, nevezetesen a ZTE Director.

Az új ZTE Director tökéletes választás lehet mindazoknak, akik éppen most ismerkednek az okostelefonok világával - erre a célra pedig kitűnően megfelel az egymagos, 1GHz-es processzor, az 521MB RAM és a 4GB belső memória.

A belépő szintű készüléken Android 4.0 Ice Cream Sandwich operációs rendszer fut. A 3 és fél colos, kapacitív érintőkijelző felbontása 320 x 480 pixel, a telefon hátulján pedig 3 megapixeles kamera található.

A ZTE Director támogatja a Bluetooth 3.0-t, a Wi-Fi-t és a 3G-t is, a microSD kártyahellyel pedig további szabad területtel bővíthető. Az 1500 mAh akkumulátor az akár 6 órányi beszélgetési idő mellett 350 órányi készenléti idővel áll leendő vásárlói rendelkezésére. A 118.1 x 62.5 x 12.2 mm-es méretekkel felvértezett ZTE Director okostelefon az amerikai US Cellular szolgáltató készüléklistájába került bele először, mely két év hűségvállalás esetén 0.01 dolláros listaáron és 35 dollárnyi egyéb költség megtérítése mellett már el is vihető.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!

Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.

2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld

Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció

2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld

Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel

Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.

2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld

A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték